mazoji indija
 
Mus rasite
 
 
Prekių katalogas - Statulos
Statulos
Drambliai
taikos, laimės, jėgos, kantrybės, ištikimybės, meilės, išminties simbolis. Baltas dramblys - karališkos valdžios simbolis.
 
Meilės statulėlės
 
Kupranugariai

Ištverminga kelionė per dykumą kaip per gyvenimą, tempiant savo vidinių išgyvenimų naštą, lyg laukinių žvėrių medžioklės atgarsius. Kaip pasiekti savo kelionės tikslą ar netyčia užklysti svaigius oazės džiaugsmus?

Budos
 
Jogai
Beždžionės
Bezdžionės paprastai simbolizuoja išmintį. Tupinčios viena ant kitos beždžionės, tai – kolona, kuri negali girdėti, matyti ir kalbėti, ji primena žmogaus išmintį kontaktuojant su išorės pasauliu. Kartais išmintingiau atrodo kažko neišgirsti, nepamatyti ar patylėti ir savo vidinį žvilgsnį, klausą ir mintis nukreipti į save.

 

 
Šuo

Kas tupi ir visada gerai nusiteikęs, tai – medinis šuo ar net keli mediniai šunys. Jie egzistuoja kaip draugiška interjero detalė, o gal paprastas šuniukas galėtų tapti jūsų geros nuotaikos saugotoju.

Šuo draugystės, ištikimybės simbolis.

 

 
Drakonai

siejamas su vaisingumu. Tai jėgos ir vyriškumo simbolis.

 

 
Krokodilai
 
Pelėda
išminties simbolis.
Genešai
Jeigu norite laimingai susidoroti su sunkumais, anot induistų mitologijos, jums padės Ganešas, pats kadaise išgyvenęs dievišką rūstybę ir gailestingumą. Dvigubas dievo Šyvos veiksmas: jis nukirto sūnui galvą, tačiau priaugino jam kitą – dramblio galvą. Nuo to laiko Ganešas neša supratimo, žodžio, kalbos džiaugsmą, ir, galima sakyti, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera.
Katinai

paslaptingumas, sumanumas, išmintis, mokėjimas išsisuki iš keblios padėties. 

Jų keliai nežinomi, jos gali tupėti ir tuo pat metu keliauti astraliniais laukais. Kai jūs miegat, galbūt jų nėra jūsų miegamajame, bet jos vėl parsiras, prikaupusios saldžios meilės ir miego palaimos.

 

 
Arkliai
Vaisingumo, gyvybės medžio saugotojas, jėgos, jaunystės, vyriškumo ženklas.
 
Vėžliai
visatos, nemirtingumo ir išminties simbolis.
 
Raganosiai
UAB "Mažoji Indija"
2006 Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Onyx